Hurdacı

Hurda Alan Yerler

Devsan Metal Hurdacılık, İstanbul Avcılar hurdacı merkezli olarak geri dönüşüm sektöründe hizmete açılmıştır. Türkiye genelinde hurda ticareti yapan ve güvenilir bina yıkımları ile tanınan bir şirkettir. Devsan Metal Hurdacılık Limited, sürdürülebilir geri dönüşüm politikası, sağlıklı bir toplum ve çevre konularında duyarlı ve kararlıdır.

Hurdacı geri dönüşüme giden her çeşit hurda ve atıkları alımını ve toptanmasını sağlıyoruz. sizler de etrafınızda bulunan metal ve katı atıkların çevrenizi temizlenmesi için bizlere satabilir ve bunun karşılığında kar elde edebilirsiniz. Hurda kime satılır konusu birçok kişi tarafından araştırılan ve merak edilen bir konu olmaktadır.
Hepimizde biliyoruz ki hurda, hurdacıya satılır. Hurdacı asla kendi kafasına göre hurda fiyatı veremez. Fakat her hurdacı bir değildir. Hurda eşyaları satmak için mutlaka güvenilir ve işini bilir hurdacılar bulmanız gerekmektedir. Hurdaların çeşitleri de çok önemlidir. Her
hurdacı, hurda olan birçok hurda çeşidini almayabilir çünkü her hurdacının aldığı tek kalem bir hurda çeşidi vardır. Bunun için hurdalarınızı satmak istediğinizde, hurdalarınızın cinsini belirtmeniz gerekmektedir.

 

Hurdacı firmamız sizlere sektörde bir numara ile çalşma imkanı sunmaktadır. Sizler de kalite ve güvenli hizmetin adresi devsan hurdacılık ile çalışma yapmak isterseniz hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız her türlü hurda ve hurda hem cinslerinin alımını yapmaktadır. sizler de hurda satmak veya hurda işlerinizi yapacak bir güvenilir firma arıyorsanız firmamız sizlere yardımcı olacaktır. 24 saat açık olan devsan hurdacılık artık Türkiye genelinde hurdacı hizmeti vermeye başilamıştır. Firmamız türkiyede her noktadan hurda alımı yapmaktadır vede İstanbul dışına sade tonajlı hurda alımı yapmaktadır.

Hurdacı Devsan Metal Hurdacılık, demirli ve diğer geri dönüşebilecek metallerin satın alınması, ayrıştırılması, işlenmesi ve satılması işlemlerini içeren bir çalışma prensibi oluşturmuştur. Bu sayede Türkiye’nin önde gelen hurda metal geri dönüştürücü şirketlerinden biri olmuştur. Metal geri dönüşüm işlem aşamaları İstanbul’da ilçelere göre farklılık göstermektedir. Bunun sebebi bölgelerde farklı türde üretim tesisleri ve fabrikaların bulunmasıdır. Devsan Metal Avrupa Yakası hurdacı ve Anadolu Yakası hurdacı da dahil olmak üzere tüm Marmara bölgesine hurdacılık hizmeti vermektedir. devsan hurdacılık her türlü hurda çeşitlerini yüksek hhurda fiyatları ile değerlendirmekte ve hurda alım işinde sektörde zirvede durmaktadır. 

Hurdacı Numarası

Hurdacı Firmamız bir çok büyük şirketler ile sözleşmeli olarak hurda alım yapmaktadır. Sizler de bizimle çelışmak ve hurdalarınızı bilindik bir firma ile geri dönüşüme göndermek isterseniz bir telefon ile size hizmet vermek isteriz. Aynı zaman da devsan ailesine sizler de katılmak ve devamlı müşterimiz olmak isterseniz sizlere her türlü imkanları sağlamaktan firmamız asla kaçınmamaktadır.

Oksijen kesim Hizmeti

Depo Temizliği

Bina yıkım ve söküm

Fabrika Yıkım ve söküm

Yangın merdiveni kesimi

Kalorifer kazanı kesimi

Çelik kondisyon yıkımı 

İkinci el inşaat malzemeleri alımı

Hurda ve eski makine kesim işleri

Fabrika ve iş yerlerine konteyner bırakıyoruz

Şantiye hurdaları alıyoruz

 

Devsan hurdacı olarak sizlere ve bir çok sektörde bulunan fabrikalara atık hurda konusunda artık bir çok yardımları yapmaktadır. sizler de devsan hurdacılık sayesinde çok hızlı bir şekilde tüm atıklardan kolayca kurtulacaksınız. firmmız bir ço kyeni sistme sahip araçlar ile hurda alım konusunda en iyi şekilde hizmet için sizden bir telefon kadar uzakta hemen arayın .

Hurdacı HURDA FİYATLARI 2020 Hurda fiyatları 2020 yılında mayıs ayı itibariyle çok güzel ilerleme yapıp fiyatlar yükselmiştir ama fiyatların yüksek seyretmesi fazla zaman almadı maden fiyatları düşüşe geçmiştir, HURDACI SİTESİ, İstanbul hurdacılar sitesi, internette hurdacı hurda alımı yapan ilk firmalar arasında gelmekteyiz ,uzun yıllardır google de hurdacı denildiğin de akla gelen firmalar arasındayız. HURDACI,HURDACILAR,

hurdacı HURDASI FİYATLARI Krom Hurdalarını 7/24 adresten alıyoruz, krom hurdası paslanmaz hurdası fiyatları güncel takip edilmektedir 304 krom hurdası ,satmak istiyorsanız bizi arayın adresinizden hurdanızı alalım,  MOTOR HURDACISI Hurdaya ayrılmış bozulmuş yanmış hurda motor fiyatları, veya sökülerek madeni ve demiri ayrı olarak satmak söktürmek veya sökülmeden kilo bazında satmak için bizi arayınız, KAZAN HURDASI KESİMİ

ŞANTİYE HURDASI ALIMI Şantiye Yıkım hurdalarınızı Hurda Bedeli yıkım, Yaparak Şsntiye hurdalarınızı geri dönüşüm belgemizle ihale usulü alıyoruz, SÖKÜLECEK HURDASI Sökülecek hurdası ekibimiz. uzun yıllar hurda sökümü konusunda eğitilmiş, işini bilerek yapan çevreye ve müşteriye zarar vermeden hurda motor sökümü yapmaktadır, Sökülecek hurda fiyatları, İSTANBUL HURDACI İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı, İstanbul Avrupa yakası hurdacı, hurda alım satımı konusunda, İstanbul un tüm semtlerinden hurda alım satımı yapmaktayız, hurdalarınızı satmak fiyat almak için firmamızı arayabilirsiniz,

2003 Yılından Bu Yana Sektör Tecrübesi – Devsan hurdacılık ve En Yakın Hurdacı Hizmeti; İstanbul hurdacı ihtiyaçlarınız için hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımında müşterilerimize en yakın hurdacı hizmetini, geniş araç filomuz ve işinde tecrübeli saha ekibimiz ile sunuyoruz.

En Hızlı Hurdacı Hizmeti; Devsan hurdacılık  olarak hurdacılık alanında satmak istediğiniz hurda çeşitleriniz için firmamızı aradıktan sonra gereken en kısa sürede firma yetkilimiz çağırdığınız adrese gelerek hurdanıza güncel hurda fiyatları üzerinden fiyat teklifini sunacaktır. Gereken anlaşmanın sağlanması halinde ise İstanbul hurdacı olarak bütün hurda alım işlemi gerçekleştirilmektedir.

En Yüksek Hurda Fiyatları; Firmamız İstanbul hurdacısı olarak hurda alım işlemlerinde diğer firmalara oranla daha yüksek hurda fiyatları sunmaya hazırdır. Yıllardır sektördeki tecrübemiz ile sunmuş olduğumuz hurdacı hizmetlerinde sürümden kazanmayı tercih ederek, hurdanıza daha yüksek fiyat teklifleri verebiliyoruz.

Anında Nakit Ödeme; Ne kadar hurdanızın olduğunun hiçbir önemi yok. Mertsan Hurda ile satmak istediğiniz hurdanızı anında nakite çevirebilirsiniz. Hurdacılık alanında bireysel hurda satışlarının ödemelerini elden nakit olarak, kurumsal veya yüklü oranda ki hurda satışlarının ödemelerini ise banka transferleri ile yapıyoruz.

Profesyonel Hizmet; Firmamızı aramanızdan ve hurda satım işleminin bitimine kadar geçen sürede tamamen profesyonel düzeyde hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bina yıkımı sökümü işlerinde, fabrika yıkımı sökümü işlerinde yada aklınıza gelebilecek kablo hurdası, demir hurdası bakır hurdası vb gibi her nevi hurda çeşitlerinin alım satımı işlerinde yeni nesil hurdacı hizmeti ile profesyonel düzeyde hurdacılık hizmeti sunuyoruz.

 1. Demir hurdası
 2. Bakır hurdası
 3. Krom hurdası
 4. Kablo hurdası
 5. Çinko hurdası
 6. Kurşun hurdası
 7. Mutfak malzemeleri ve endüstriyel malzemeler
 8. Zamak hurdası
 9. Paslanmaz hurdası
 10. Alüminyum hurdası
 11. Sarı ve pirinç hurdası
 12. Talaş hurdası demir veya maden fark etmez

 iletişim: 05368862399